Андрій Павленко загинув від кулі снайпера

Прапорщик, десантник 1-го батальйону 25-ї ОПДБр Андрій Павленко з позивним «Павлуха» загинув від кулі ворожого снайпера в районі міста Авдіївка поблизу окупованого Донецька у четвер, 7 грудня.

Воїн належав до відомого експериментального підрозділу ДШВ “Марусині медведі” на чолі з Марусею Звіробій. До того ж, «Павлуха» був одним з кращих «ведмедів»-вихованців, який згодом готував наступних бійців підрозділу.

Колишній волонтер, керівник підрозділу ЗСУ «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій повідомила про полеглого десантника у Facebook наступне: “Ми маємо першу серйозну втрату в родині марусиних ведмедів. Від кулі снайпера під час несення служби загинув Андрій Павленко, прапор, Павлуха, 25 бригада ВДВ, гоноровий сміливець, один з кращих наших вихованців, вже до нас потрапив АТОвцем тож був ще й наставником молодим побратимам. Неймовірний сум. Андрюха…”.

З інших повідомлень побратимів відомо, що уродженцю міста Дніпро Андрію Павленко (ВЧ А 1126) було 33 роки. Він загинув миттєво від кульового поранення в голову.

Штаб АТО не повідомив прізвище загиблого захисника України, інформуючи про цю втрату.

“На Донецькому напрямку найгарячіше було поблизу Авдіївки. Біля цього прифронтового міста окупанти неодноразово відкривали вогонь з 82-мм мінометів та усього спектру легкого піхотного озброєння. На жаль Україна втратила одного захисника”, – йдеться у повідомленні штабу АТО у п’ятницю вранці.

Зазначимо, що посилену програму військової підготовки в експериментальному підрозділі ДШВ “Марусині медведі” засновано Марусею Звіробій з однодумцями.

Колишня бізнесвумен, згодом волонтер і доброволець, а нині контрактник ЗСУ Маруся Звіробій навчає десантників на базі полігону ДШВ, що на Житомирщині, як діяти в екстремальних умовах на полі бою. Зокрема, тактиці, медицині та саперній справі хлопців вчать досвідчені інструктори.

“Марусині ведмеді” наразі є у складі кількох бригад ЗСУ.

Comments

307 Переглядів