Додати новину

Додавати новини можуть тільки авторизовані користувачі.
Натиснувши кнопку Додати запис, Ви потрапите на відповідну сторінку. Викладайте свою інформацію і відправляйте адміністраторм сайту, які обробляють матеріал, визначають необхідність її появи в стрічці новин.

Блоги

Кожен користувач має можливість створити свій власний блог. Відвідувачі блогів можуть залишати в них коментарі, а також формувати оцінку блогу. Ті, хто набрав 100 позитивних оцінок блоги автоматично потрапляють в розділ Хіти.

Фоли і діскволи

Дуже хотілося б якомога рідше звертатися до даної теми, однак … За недотримання правил сайту користувач може отримати “фол” (три дні бана). П’ять фолів автоматично трансформуються в “дісквол” (два тижні бана), тоді як три “дісквола” обертаються довічним баном.

Коментарі

На сайті можна розміщувати не тільки текстову інформацію, але і зображення, а також відео матеріали. Користувачі можуть оцінювати чужі коментарі, але для того, щоб виставити критичну оцінку, свою позицію необхідно пояснити. Найрейтінговіші коментарі, які отримали більше 5 голосів, автоматично стає хітовим і піднімається у верхню частину стрічки коментарів.

Comments

2 065 Переглядів