Догана Холодницькому є вироком для справ НАБУ – експерт (відео)

Якщо глава САП відбудеться лише доганою, то, вважає Олександра Дрік, це відкриє можливість затягувати роботу Бюро.

Голова ради ГО “Громадський люстраційний комітет” Олександра Дрік вважає, що оголошена очільнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому догана є вироком справам Національного антикорупційного бюро.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу ZIK.

Дрік нагадала, що Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія (КДКП) прокурорів відмовилася звільняти Холодницького, вирішивши, що для глави САП буде достатньо догани.

Це при тому, зауважила вона, що вже неодноразово було зафіксовано, як прокурори з незрозумілих причин затягували справи або закривали їх із сумнівними підставами. Це означає, певна експерт, що й далі даватимуться вказівки закривати провадження НАБУ.

“Через це бюро не зможе виконувати свою функцію, бо без прокуратури – це агентство журналістських розслідувань. Єдине, що вони зможуть зробити – це збирати інформацію, яка не доходитиме до суду. Провадження закриватимуться прокурорами, і на цьому все буде закінчуватися”, – наголосила Дрік.

На її думку, в рік виборів потенційні фігуранти справ НАБУ дедалі більше будуть звинувачувати цей орган у невиконанні своєї роботи. Упродовж цього часу, вважає Дрік, вестиметься робота із саботування та дискредитації Бюро, а також відбуватиметься саботаж запуску Антикорупційного суду.

Comments

199 Переглядів