Опаленням лікарні в Розівці зайнялась донька Баранова разом з керівництвом асоціації “підприємці днр”

Розівська центральна районна лікарня 27 жовтня  уклала угоду з ТОВ “Еко-топливо” на постачання теплової енергії  протягом жовтня-грудня 2017 року, вартістю 199 тис. грн.

Про це повідомляють “Наші Гроші. Запоріжжя” з посиланням на закупівлю у системі “Прозоро”.

Фіма має забезпечити теплопостачання будівель лікарні  по вул. Каштановій, 14 та вул. Центральній, 122 в смт. Розівка. Обсяг  теплової енергії  орієнтовно складає 183 Гкал до кінця року.

При цьому саму ліцензію на постачання теплової енергії фірма отримала лише 8 листопада.

Фірма також займається виробництвом альтернативного палива – окатишів із лігніна гідролізного і продала рік тому партію за 300 тис. грн.  КП “Васильківтепломережа”. Також фірма представляла свою продукцію та послуги на семінарі в Запорізькій облдержадміністрації.

ТОВ “Еко-топливо” володіє Марина Баранова (50%) та в рівній мірі Андрій Сурін, Наталія Хавроненко, Анастасія Шандра і Дмитро Михайлов.

Марина Баранова є донькою колишнього голови Запорізької облдержадміністрації  Валерія Барановачлена політради “Народної партії”, колишнього народного депутата. Він нині заступник виконавчого директора Асоціації міст України.

Директором фірми раніше вказувався Андрій Сурін. Він був помічником нардепа Валерія Баранова у 2007-2012 рр.  Нині Голова Донецької регіональної партійної організації, член Політради «Народної партії».

Наталія Хавроненко є донькою Василя Бакуліна, голови Макіївської міської організації “Народної Партії” 2007-2014 рр. Нині він очолює Асоціацію “Підприємці ДНР”.  В свою чергу, Наталія Хавроненко є керівником філії Асоціації “Підприємці ДНР” в Москві, а до початку війни була керівником секретаріату Макіївської міської організації Народної партії і балотувалася від партії до Верховної ради у 2012 році.

Comments

залишити коментар

975 Переглядів