Фірма дружини Розенблата продаватиме Міноборони безпілотники (відео)

Міноборони планує придбати безпілотники HAWK у фірми дружини нардепа Борислава Розенблата.

Про це повідомляє bihus.info

Компанія Жанни Розенблат має назву “Українські авіаційні системи” (УАС). Іншими її співвласниками є Костянтин Пожидаєв та Роман Діденко з Молдови.

Сам Розенблат стверджує, що фірма потрапила в оборонне замовлення заслужено, а їхній безпілотник Hawk є “найкращим в країні” і “пройшов усі випробування Міноборони”.

Однак ці безпілотники досі не бачив жоден із опитаних українських виробників та експертів.

Відомо також, що перші випробування Hawk пройшли невдало, комплектація і конструкція викликають багато питань, а ціну можуть накрутити за рахунок конструкторських розробок, адже низку найважливіших запчастин “Українським авіаційним системам” постачають компанії батька одного із партнерів дружини Розенблата.

ТОВ “УАС” було засновано у березні 2016 року, випробування його безпілотники успішно пройшли в червні-липні 2016 року, тобто буквально через кілька місяців після створення компанії.

Ціна на безпілотники, згідно з відповіддю Міноборони, поки ще не визначена.

Однак, з огляду на те, що у вартість продукції можуть бути зараховані витрати на оплату робіт і послуг сторонніх підприємств, фірма “Українські авіаційні системи” може накручувати будь-яку ціну, яку їй заманеться.

Як відомо, екс-представник фракції “Блок Петра Порошенка”, а нині позафракційний народний депутат Борислав Розенблат підозрюється в одержанні неправомірної вигоди та зловживанні впливом.

Він разом із депутатом від “Народного фронту” Максимом Поляковим вимагали гроші за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

Comments

77 Переглядів