Хто і кому замовляв ремонт водогонів в селищі Азов

З вересня 2016 по березень 2019 року було витрачено 449 тис. грн на проєктування та ремонт мереж водопостачання в селищі Азов Розівського району Запорізької області. Відповідні дані містить портал використання публічних коштів “E-data”.

Безпосередньо на ремонт водогонів витрачено 260 тис. грн, коли як на розробку та впровадження різного роду документації щодо ремонту системи водопостачання, було витрачено 190 тис. грн.

Так Азовська сільська рада впродовж вересня 2016 -лютого 2017 сплатила на рахунки: 

  • ПП “Запоріжбудпроект” – 138 тис. грн  за виготовлення проєктно-кошторисної документації капітального ремонту водогонів; 
  • ТОВ “Агенство-2” – 46 тис. грн за топографічно-геодезичні роботи земельних ділянок для реконструкції водогонів;
  • філії ДП “Укрдержбудекспертиза” – 6 тис. грн за проведення експертизи проєкту будівництва “Капітальний ремонт водогонів”.

Своєю чергою місцева ГО “Азов”, за кошти отримані з грантового фонду програми розвитку ООН у вересні 2017 р. уклала угоду вартістю 199 тис. грн з ТОВ “НВП “Контактсіч-аква” стосовно капітального ремонту системи водопостачання в с. Азов.

Вартість поточних ремонтів впродовж серпня 2018 -березня 2019 замовлених Азовською сільською радою місцевому КП “Господар” склала 61 тис. грн.

Згідно з інформацією аналітичної системи “YouControl”:

Comments

600 Переглядів