Комітет ВР хоче заборонити журналістам доступ до кулуарів Ради

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пропонує створити у парламенті прес-центр для журналістів, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Про це йдеться у рішенні комітету про розгляд листа прес-служби Апарату парламенту щодо впорядкування роботи журналістів і технічних працівників ЗМІ, акредитованих при Верховній Раді, оприлюдненому 9 липня, пише “Українська правда”.

Згідно з рекомендаціями, прийнятими комітетом на чолі з депутатом від “Народного фронту” Павлом Пинзеником, для журналістів на третьому поверсі кулуарів зроблять прес-центр, а на перший і другий поверхи будуть пускати тільки народних депутатів, а також представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян і громадян України за службовими посвідченнями, тимчасовими і гостьовими квитками.

У разі впровадження цієї ініціативи роботу преси буде обмежено, адже на другому поверсі знаходиться вхід до пленарної зали, тому там зазвичай журналісти спілкуються з депутатами. На третьому ж поверсі розташована прес-ложа.

Також у парламенті заговорили про “встановлення нових більш чітких критеріїв” для позбавлення акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації.

Comments

108 Переглядів