Компанії “спільників” мера Одеси повернули майже 100 мільйонів

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) за рішенням суду повернуло 92,3 мільйона гривень із відсотками ТОВ «Девелопмент Еліт», яке фігурує в справі про заволодіння коштами Одеської міської ради на суму в 185 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на відповідну інформацію яка розміщена на сайті АРМА

“У березні 2018 року на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва Національному агентству були передані в управління грошові кошти в сумі 185 мільйонів гривень. Водночас Апеляційним судом Києва було скасований арешт частини зазначених грошових коштів. У зв’язку з цим на виконання вимог частини третьої статті 20 спеціального закону Нацагентство повернуло на поточний рахунок власника грошові кошти в сумі близько 100 мільйонів гривень і нараховані за ними відсотки”, – зазначили у відомстві.

Компанія “Девелопмент еліт”, за версією слідства, восени 2016 року продала мерії будівлю за завищеною ціною. Наразі НАБУ підозрює Труханова, кількох чиновників мерії і підприємців у привласненні майна за схемою, яка завдала державі 185 млн грн збитків.

Comments

330 Переглядів