Комунальне підприємство замовило ремонт грунтових доріг на 600 тисяч

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” протягом червня уклало три угоди з ТОВ “Амструд” на поточний ремонт доріг в селищі Розівка, загальною вартістю 600 тис. грн. Відповідні звіти про укладання угод оприлюднено в системі електронних закупівель “Prozorro”.

Так підрядник має виконати улаштування основ та покриттів з піщано-гранітної суміші по вул. Гагарінавул. Західній та на заїзді з вул. Герцена на вул. Західну. При цоьму гарантує якість закінчених робіт протягом гарантійного строку, який становить 3 роки.

В усіх трьох випадках вартість на кілька сотень гривень менше за порогову суму в 200 тис. грн., після якої проведення тендеру є обов’язковим.

За данними системи  “YouControl” ТОВ “Амструд” зареєстроване в 2015 році у Київській області і належить Ніні Полєжаєвій з Кам’янка-Дніпровська. Директором фірми є Колодчак Андрій Романович. 

Особа з таким ПІБ в 2010 та 2015 рр. була  депутатом Кам’янсько-Дніпровської районної ради від Партії регіонів і очолювала філію “Кам’янсько-Дніпровський райавтодор” запорізького облавтодору та Макарівське районне дорожнє управління ДП “Київське обласне дорожнє управління”.

Comments

681 Переглядів