Комунальників підозрюють в розпилі грошей на ремонті доріг

Комунальний заклад “Розівський комунгосп” підозрюють у фальсифікації документів при ремонті доріг. Про це йдеться в ухвалі Розівського районного суду від 24 квітня.

Згідно матеріалів справи, в 2017 році між КП «Розівський комунгосп» та ПП “Инвестстрой-2005” було укладено ряд угод стосовно поточного ремонту доріг в селищі Розівка, на суму 443 тис. грн .  Проте при укладенні угод були внесені завідомо неправдиві відомості.

Тож для встановлення можливих матеріальних збитків, було подане клопотання про проведення судової будівельно-технічної експертизи, для визначення відповідності обсягів та вартостей фактично виконаних робіт по вул. Трудовій, Каштановій, Західній та Богдана Хмельницького. Клопотання було задоволено.

Як ми повідомляли раніше, деякі розрахунки з фірмою проведені в день укладання угоди за фейковими актами. А загальна сума коштів перерахованних на рахунки компанії “Инвестстрой-2005” становить 4,12 млн. грн.

За данними системи YouControl

В 2017 році підписантами  зі сторони КП “Розівський комунгосп” були керівник Євген Жуков та бухгалтер Валентина Щербань. В свою чергу бенефіціаром підприємства є Розівська селищна рада, на чолі з Олександром Щербанем.

ПП “Инвестстрой-2005” зареєстроване в 2005 році в місті Волноваха Донецької області. Володіють підприємством Ашот Маргарян та Олександр Осінський.

 

Comments

1 511 Переглядів