Міністр оборони не хоче усунути свого заступника, підозрюваного в розтраті 149 млн. гривень

Міністр оборони Степан Полторак відмовився відсторонити на час розслідування свого заступника Ігоря Павловського, якого правоохоронці підозрюють у причетності до розтрати понад 149 млн. гривень під час закупівлі палива для оборонного відомства.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

Зокрема, в САП повідомили, що, незважаючи на заяви Полторака про необхідність об’єктивного розслідування справи про корупційну схему в Міноборони, а також про розгляд необхідності відсторонення Павловського на час розслідування, він відмовився його відстороняти.

“…відсторонення заступника міністра оборони України від займаної посади може негативно вплинути на координацію діяльності структурних підрозділів міністерства, які реалізують повноваження Міністерства оборони України, зокрема, у сфері військово-технічної політики, спрямованої на розвиток озброєння і військової техніки”, – йдеться в листі Полторака.

Нагадаємо, 11 жовтня детективи НАБУ затримали заступника міністра оборони України Ігоря Павловського, а також директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства Володимира Гулевича і ще двох співробітників відомства.

Їх підозрюють в причетності до корупційної схеми щодо розтрати державних коштів в сумі понад 149 млн. гривень при закупівлі палива для Міністерства оборони України.

9 листопада Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід заступнику міністра оборони Ігору Павловському з домашнього арешту на особисте зобов’язання.

Comments

124 Переглядів