Нова фірма, отримала перші підряди без конкурсу, від Розівського комунгоспу

ТОВ “Гідроліга” протягом грудня 2019 року отримало від КП “Розівський комунгосп” 501 тис. грн. Відповідна інформація міститься на єдиному веб-порталі використання публічних коштів “E-data”. 

Всього між підприємствами  було укладено чотири угоди. Втім в системі електронних закупівель “Прозоро“ замовником оприлюднено три угоди так як їх сума перевищує 50 тис. грн. (згідно закону “Про публічні закупівлі”).

Відтак фірмі було замовлено:

  • 196 тис.грн., дві снігоприбиральні машини Hyundai S 7066 за 32 тис. грн., грунтофреза навісна за 18 тис. грн., косарка роторна за 26 тис. грн., лопата відвал за 16 тис. грн., щітка комунальна за 37 тис. грн., причіп-самоскид за 35 тис. грн. (модифікація цих пристроїв в конкурсній документації не вказана);
  • 192 тис.грн., Трактор DW 244 DC;
  • 72 тис. грн., рама в комплекті трактора ЮМЗ-6.

Всі угоди укладені між ТОВ “Гідроліга” та КП “Розівський комунгосп” проведені без конкурсу за процедурою допорогових закупівель.

За данними системи Youcontrol, ТОВ “Гідроліга”  зареєстроване  в жовтні 2019 року в місті Мелітополь. Власник і директор підприємства Бакарджиєва Марина Володимирівна.

Comments

1 705 Переглядів