Опубліковано рейтинг шкіл Запорізької області 2017 року

Складено рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Про це повідомляє інформаційно освітній ресурс «Освіта.ua»

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу в Запорізькій області, перше місце посіла Бердянська гімназія № 1 “Надія”, на другому місці розташувалась Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, третє місце отримав НВК “Якимівська гімназія” .

Загалом, до першої п’ятірки рейтингу потрапили два навчальних заклади з Михайлівка, та по одному зі Бердянська, Якимівки та Енергодара.

Крім рейтингу шкіл Запорізької області та інших областей України, також опублікований основний  рейтинг шкіл України , а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місце посіли Тернопільська та Київська області, Запорізька область розташувалась на 16 місці рейтингу.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Comments

залишити коментар

1 053 Переглядів