Оздоровчий заклад підозрюють у незаконному привласненні державних коштів

Головне управління Національної поліції підозрює ПП “Курорти Приазов’я” у оздоровленні дітей у закладі, де путівки коштують у 1,5 рази менше, ніж їм заплатили.

Про це повідомляють “Наші Гроші. Запоріжжя” з посиланням на ухвалу Орджонікідзевського районного суду від 26 грудня.

Згідно з матеріалами справи, посадовці ПП “Курорти Приазов’я” та ДЗОВ “Факел” протягом квітня-липня 2018 рр. вступили в злочинну змову з низкою бюджетних установ для внесення недостовірних відомостей до тендерної документації та привласнення грошей.

Так встановлено, що дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Факел” згідно з актом приймання може протягом 4 змін літнього періоду оздоровлювати 2000 дітей. Однак посадовці ПП “Курорти Приазов’я” (власники закладу) уклали договір з бюджетними установами на оздоровлення 3075 дітей. Ці 1075 дітей відпочивали у таборі першої категорії на вул. Бахчисарайська, буд. 8, хоча у тендерній документації йшлося про відпочинок у таборі вищої категорії, де вартість путівки у півтора рази вища і за рахунок чого ПП “Курорти Приазов’я” вигравали підряди.

Замовниками на таких конкурсних торгах виступали Управління та Департаменти Токмацької РДА, Запорізької ОДА, Більмацької РДА, Мелітопольської РДА, Приазовської РДА, Розівської РДА, Запорізької РДА, Бердянської РДА, Бердянської та Запорізької міськрад. Також Балабинська селищна рада, Біленьківська сільська рада, Комунальна науково-методична установа “Запорізький районний методичний кабінет” Запорізької райради, КЗ “Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Запорізької облради, низка бюджетних установ з Харківської, Дніпропетровської та Донецької областей.

З огляду на це слідчі відкрили кримінальне провадження з клопотанням у суді про тимчасовий доступ до оригіналів низки документів ПП “Курорти Приазов’я” при отриманні замовлень від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, зокрема: списки обліку дітей, які перебували на відпочинку у ДЗОВ “Факел”, договори на перевезення дітей, калькуляція вартості одного ліжка-дня. Суд це клопотання задовольнив.

Загалом в Розівському районі  “Курорти Приазов’я” отримало замовлень, згідно даних системи “Прозоро”, на суму 261 тис грн. Так в 2017 році було замовлено 30 путівок, вартістю 4407 грн., в 2018 році – 21 путівка, вартістю 6174 грн.

Comments

491 Переглядів