Прокуратура підозрює комунальний заклад у змові з екс-регіоналами

Прокуратура Куйбишевського відділу Бердянської місцевої прокуратури  розслідує справу щодо підробки службових документів  при  замовленні  КП «Розівський центр культури та дозвілля» будівельних робіт на суму 196 тис грн.

Про це йдеться в ухвалі Розівського районного суду від 13 січня.

Згідно з матеріалами справи, в жовтні 2016 року між КЗ «Розівський районний центр культури та дозвілля» та ПП «Гефест 2016» було укладено угоду, вартістю 196 735 грн. стосовно капітального ремонту даху будівлі кінотеатру в смт Розівка. Розрахунки з фірмою проведено згідно актів виконаних робіт.

Втім в ході досудового розслідування експертизою було встановлено відсутність робіт по заміні несучих конструкцій даху взагалі. Проте згідно  актів виконаних робіт, ці роботи було виконано.

Підписантом зі сторони  «Розівського районного центру культури та дозвілля» на той час була,  в.о. директора Ольга Сергієнко проте чи знаходилась вона в статусі державної особи слідством не встановлено.

В свою чергу її батько Анатолій Сергієнко в жовтні 2016 був помічником депутата Ярослава Криля, який балотувався в 2015 р. від Опозиційного блоку до обласної ради саме від Розівського та Чернігівського районів.

Власником ПП “Гефест 2016” є Тетяна Поліщук, а директором її родичка Світлана Поліщук, вона ж є власницею ПП “Гефест”.

Протягом 2010-2015 років Світлана Поліщук була депутатом Оріхівської міської ради від Партії регіонів. На місцевих виборах 2015 року безуспішно балотувалася до міськради від Опозиційного блоку.

За данними електронної системи «Прозоро», фірми “Гефест 2016” та “Гефест”, з серпня 2016 року отримали державних замовлень на 15,4 млн. грн., з яких в Запорізькій області на 15,2 млн. грн.

Comments

1 127 Переглядів