Прокуратура порушила справу через підроблені документи в тендері на реконструкцію Шулявського мосту

Розслідування розпочато за скаргою Центру протидії корупції щодо підробки документів одним із учасників торгів.

Про це інформує Центр протидії корупції.

Провадження розпочато у зв’язку із тим, що одна із допущених до аукціону компаній, а саме – ТОВ “Спецбуд-Плюс”, подала документи з ознаками підроблення.

Так, ця компанія подала відгук про виконання аналогічного договору від начебто Державного будівельного комбінату управління справами апарату Верховної Ради України, але на бланку були помилки. До того ж, підписантом документа був начальник Анін В.І., однак на копії іншого документа був зовсім інший підпис цієї ж особи.

Однак комунальне підприємство “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва”, яке проводило тендер, не звернулося за підтвердженням цієї інформації до комбінату й фірму було допущено до аукціону.

Зауважимо, що, якби “Спецбуд-плюс” не було допущено до торгів, то тендер довелось би скасувати через відсутність щонайменше двох допущених компаній до участі в торгах.

У Центр протидії корупції також зазначили, що звернулися до Державної аудиторської служби з проханням провести перевірку, а також до замовника з проханням звернутись до комбінату й вжити заходів щодо усунення виявлених порушень.

Як відомо, за право реконструювати Шулявський міст змагалися дві компанії у непрозорому тендері.

Comments

137 Переглядів