Рішення Новозлатопільської сільської ради визнано незаконним

Запорізький окружний адміністративний суд ухвалою від 9 грудня 2019 року визнав незаконним та нечинним рішення Новозлатопільської сільської ради, у встановленні податку на нерухомість на рівні попередніх років.

Згідно з матеріалами справи, Новозлатопільська сільська рада своїм рішенням від 20 лютого 2017 року, залишила ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для всіх типів об’єктів нерухомості, на рівні рішення прийнятого в  2015 році – в розмірі двох відсотків, до розміру мінімальної заробітної плати. Втім це рішення не відповідає нормам податкового законодавства, а отже є незаконним.

Оскільки згідно змін статті  266 Податкового кодексу України, у редакції, яка набула чинності з 1 січня 2017 року граничний розмір ставки відповідного податку не може перевищувати  півтора відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.м. бази оподаткування.

Слід також зазначити, що, згідно з матеріалами судової справи, Новозлатопільська сільська рада незаконність свого рішення визнала, та мала опублікувати рішення суду про визнання нормативно-правового акта протиправним та нечинним у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено.

За данними системи YouControl Новозлатопільській сільській раді підпорядковані села: Зеленопіль, Маринопіль, Надійне, Новозлатопіль.

Comments

1 114 Переглядів