Ремонт якого могло не бути та маніпуляції в місцевій газеті

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” протягом вересня замовило ТОВ “Амструд” послуги з ремонту доріг на суму 4,2 млн.грн. Відповідні звіти про укладання угод оприлюднено в системі електронних закупівель “Prozorro”.

Так підрядник має виконати капітальні ремонти участків доріг по вул. 8-Березня вартістю 2,2 млн.грн та по вул. Українській вартістю 2 млн. грн.

Конкурентами ТОВ “Амструд” на тендерах  були ПРАТ “Коммунтранс” та ПП “Санже-Черкаси” з дорожчими пропозиціями.

За даними системи  “YouControl” ТОВ “Амструд” зареєстроване в 2015 році у Київській області і належить Ніні Полєжаєвій з Кам’янка-Дніпровська. Директором фірми є Колодчак Андрій Романович.

Між іншим виділення коштів на ремонт цих ділянок доріг було заплановано Розівською селищною радою (попереднього скликання) 26 червня 2019 року, згідно “Програми утримання та ремонту автомобільних доріг територіальної громади Розівської селищної ради на 2015 – 2019 роки”.

Проте вже 4 вересня на позачерговій сесії  громади було винесено питання “Про недоцільність проведення процедури закупівлі послуг з  капітального ремонту доріг Розівської селищної ради” та запропоновано перерозподілити кошти на інші потреби.

Завдяки впливу громадськості – присутніх на сесії, пропозиція про недоцільність ремонту доріг в селищі Розівка не набрала достатньої кількості голосів (менше 14).

Також громадськістю було запропоновано, оприлюднити результати голосування в місцевій газеті “Роз-інформ”, для донесення до мешканців району, позицій депутатів стосовно ремонту доріг – проте це не було виконано.

Натомість 26 жовтня в “Роз-інформ” вийшла стаття під назвою “Такою й має бути реакція справжньої влади”, де згадується рішення депутатів про виділення коштів на капремонт ділянок доріг, коли як про скасування цього рішення, а ні слова. 

Comments

1 140 Переглядів