Ремонти в школі замовили підприємству з директоркою екс-“регіоналкою”, яка знаходиться під слідством

КЗ “Розівський заклад загальної середньої освіти №2 I-III ступенів, 30 та 31 березня уклав угоди з ПП “ТСД-Білдінг” загальною вартістю 524 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак фірма має до 30 червня виконати роботи по благоустрію шкільного подвір’я за  291 тис. грн. Та до 31 грудня провести капітальний ремонт санвузлів за 232 тис. грн. – передбачено заміна керамічної плитки та дверних блоків, монтаж сантехніки, світильників, металопластикових перегородок, каналізаційної системи. 

Оріхівське ПП “ТСД-Білдінг” було зареєстроване наприкінці січня 2019 року. Власницею “ТСД-Білдінг” є Тетяна Лубачева. Керує фірмою Світлана Поліщук. Протягом 2010-2015 років вона була депутаткою Оріхівської міської ради від Партії регіонів. Також вона безуспішно балотуватися на місцевих виборах до Оріхівської міськради в 2015 році від Опозиційного блоку, а в 2017 році від Нашого краю. Вона ж є власницею та директоркою ПП “Гефест”, яке від початку роботи системи електронних закупівель з серпня 2016 року, в Розівському районі отримало 16 підрядів загальною вартістю 2,28 млн грн. Також Світлана Поліщук є директором ПП “Гефест 2016”, яке належить її доньці Тетяні Поліщук. яке з серпня 2016 року в Розівському районі отримало 22 підряди загальною вартістю 2,41 млн грн.

Світлана Поліщук, як директор ПП “Гефест 2016” фігурує у справі про розкрадання коштів при ремонті будівлі кінотеатру смт. Розівка за 197 тис. грн. Згідно з матеріалами справи, вона внесла неправдиву інформацію до офіційного акту приймання виконаних робіт і як наслідок заволоділа бюджетними коштами в сумі 77,4 тис. грн. По цій угоді, за результатами огляду складових елементів даху будівлі вказаного кінотеатру, було встановлено відсутність робіт по заміні дерев’яного решетування та встановлення крокв’яних ніг.

Comments

1 762 Переглядів