Ремонтний підряд фірми яка фігурує в кримінальній справі проконтролює друг з “Однокласників”

Комунальний заклад “Розівський районний центр культури та дозвілля” Розівської райради 3 серпня уклав угоду з ПП “Гефест 2016” стосовно ремонту кінотеатру  на суму 695 тис грн.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Приватне підприємство “Гефест 2016” має виконати капітальний ремонт будівлі кінотеатру по вул. Каштановій, 10 в смт. Розівка. Згідно укладеного договору фірма має отримати аванс в розмірі  208 тис грн. на придбання та постачання будівельних матеріалів, а подальші розрахунки з фірмою мають проводитись  на підставі актів здачі-приймання робіт.

В свою чергу авторський та технічний нагляд за виконання будівельних робіт покладено на “уповноважених представників” замовника. Які мають право контролювати обсяги виконаних робіт та відповідність норм та розцінок визначених в виконавчій документації.

Так авторський нагляд має забезпечити  теж ПП  “Гефест 2016”, директором якого є Світлана Поліщук , а технічний нагляд ФОП Куделько Василь Васильович.

Світлана Поліщук та Василь Куделько, обидва з Оріхова та є друзями в соціальній мережі “Однокласники”.

“Нові люди“ повідомляли раніше що фірма “Гефест 2016″ фігурує в кримінальній справі, стосовно ремонту даху тієї ж будівлі кінотеатру в смт. Розівка.

За данними системи YouControl

Одноосібним власником ПП “Гефест 2016” є Тетяна Поліщук. Фірма зареєстрована в 2016 році в місті Оріхів, знаходиться в жилому будинку та має статутний капітал 500 грн.

Comments

1 104 Переглядів