Сільрада замовила ремонт доріг на 400 тисяч

Новозлатопільська сільська рада в червні уклала  дві угоди  з ТОВ “Пологівський шляхбуд” на виконання поточного ремонту доріг,  вартістю 198 тис. грн. кожна. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так фірма має до кінця року виконати ремонт дороги по вул. Степовій в селі Новозлатопіль та по вул. Коновалова в селі Зеленопіль. Гарантійний строк виконаних робіт складає один рік.  Угоду укладено без конкурсних процедур, так як вартість менше за порогову. Деталей по об’ємам чи кількості виконаних робіт в угоді не вказано.

Згідно інформації аналітичної системи “YouControl ТОВ “Пологівський шляхбуд” засноване в 2010 році в місті Пологи та належить Ігорю Усанову. Який є членом виконкому Пологівської сільської ради.  Окрім цього він є співмешканцем голови Пологівської сільської ради Марини Рубан. Протягом 2010-2015 був депутатом  Пологівської районної ради від Партії регіонів.

Загалом ТОВ “Пологівський шляхбуд” отримало чотири підряди на ремонт доріг від Новозлатопільської сільради, загальною вартістю 795 тис. грн.

Comments

792 Переглядів