Сільська рада придбала телевізори для школи на третину дорожче від ринкових цін

Новозлатопільська сільська рада Розівського району 20 листопада 2018 року замовила  ФОП Півень Олександр Миколайович поставку кольорових телевізорів на суму 122 тис грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, підприємець мав поставити до кінця року 11 телевізорів 40″ SMART вартістю 11 тис грн. Безпосередньо  договір не оприлюднено, тож конкретна марка телевізорів не відома.

У свою чергу, в угоді та видатковій накладній отриманих на інформаційний запит до  Новозлатопільської сільради, вказується модель телевізорів Liberton 40AS1FHD.

 

В той же час, у відкритих джерелах вартість таких телевізорів протягом усього 2018 року не перевищувала в роздріб 8 тис грн.

За данними аналітичної платформи YouControl відомо, що ФОП Півень О. М. зареєстрований в смт. Більмак Запорізької області, та протягом 2017-2019 рр. отримав в цілому 21 держзамовлення на суму 215 тис грн., всі з яких неконкуренті та переважно стосуються послуг з сервісного обслуговування комп’ютерної техніки.

Comments

611 Переглядів