Суд оштрафував комунальника за несвоєчасне подання е-декларації

Розівський районний суд визнав винним начальника КП «Розівський комунгосп» у несвоєчасному поданні електронної декларації та оштрафував його на 850 грн. Про це стало відомо з постанови суду, опублікованої у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

3 липня цього року Розівський районний суд розглянув матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинене адміністративно корупційне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання електронної декларації до НАЗК).

Причиною позастрокового подання своєї щорічної електронної декларацію до НАЗК, начальник комунального підприємства Євген Жуков пов’язує з відсутністю доступу до «особистого кабінету». У звязку з тим, що до нього була закріплена електрона адреса “mail.ru”, яка вже на той час була заблокована.

Згідно оприлюднених електронних деклорацій за 2016 та 2017 рр. єдиним джерелом доходу декларанта є заробітня плата отримана за основним місцем роботи, а нерухомість, транспортні засоби та земельні ділянки відсутні.

 

Comments

1 024 Переглядів