Суд виправдав екс-ректора Податкової академії Мельника

Cуд Київщини визнав екс-ректора “Національної академії державної податкової служби України” Петра Мельника невинним в незаконному продажі майна вузу.

Про це йдеться у вироку Бородянського районного суду від 5 грудня.

Прокуратура звинувачувала Мельника в незаконному відчуженні нерухомого майна “Національної академії державної податкової служби”, в число якого входили: приміщення магазину і кафетерію загальною площею 496,7 квадратних метра в Ірпені; реабілітаційно-оздоровчий комплекс “Сосновий бір” (село Ворзель) комплекс будівель в Кам’янці-Подільському загальною площею 1,1 тисячі квадратних метрів, нежитлові будинки, а також господарсько-побутові будівлі в Сімферополі загальною площею 2,6 тисячі квадратних метра.

Все майно протягом 2007-2008 років через торги було продано ТОВ “Міжрегіональна фінансово-юридична академія”, засновником була дружина обвинуваченого ректора Тетяна Мельник. Далі підприємство передало в оренду вузу викуплені у неї приміщення.

У суді Петро Мельник заперечував свою провину, оскільки був переконаний, що листи-дозволи ДПА було досить для проведення продажу об’єктів нерухомості. Він наголошував на те, що саме ця держустанова є власником і органом управління нерухомого майна вузу.

Comments

938 Переглядів