Ремонт якого могло не бути та маніпуляції в місцевій газеті

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” протягом вересня замовило ТОВ “Амструд” послуги з ремонту доріг на суму 4,2 млн.грн. Відповідні звіти про

“Закатані гроші в асфальт” так і лишились паперовою справою

Справа проти службових осіб КП «Розівський комунхосп» та ПП «Інвестстрой 2005» стосовно перерахунку коштів за фейковими актами вже рік без жодного руху про це свідчить реєстр судових рішень.

Сільрада замовила ремонт доріг на 400 тисяч

Новозлатопільська сільська рада в червні уклала дві угоди з ТОВ “Пологівський шляхбуд” на виконання поточного ремонту доріг, вартістю 198 тис. грн. кожна. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Комунальне підприємство замовило ремонт грунтових доріг на 600 тисяч

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” протягом червня уклало три угоди з ТОВ “Амструд” на поточний ремонт доріг в селищі Розівка, загальною вартістю 600 тис. грн. Відповідні звіти про укладання угод оприлюднено в системі електронних закупівель “Prozorro”.

Ремонт тротуару злили незмінному підряднику

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” Розівської селищної ради, 22 травня уклали угоду з ФОП Коваленко Ярослав Вікторович на проведення поточного ремонту вартістю 199,9 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Попри обіцянки чиновників та депутатів – Розівка знову без питної води

Проблемам надійного водопостачання і забезпечення мешканців Розівки якісною питною водою залишається незмінною з року в рік.

Вишнюватська сільрада замовила ремонт дороги колишньому начальнику автодору

Вишнюватська сільська рада Розівського району, 28 травня уклала угоду з ФОП Бик Віктор Миколайович стосовно ремонту дороги за 199,99 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Суд відмовив поліції в подальшій перевірці підприємств пов’язаних з видобутком питної води

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя ухвалою від 7 лютого 2019 відмовив у клопотанні слідчого Головного управління Національної поліції в Запорізькій області у проведенні комплексної перевірки підприємств пов’язаних з видобутком питних підземних вод.

Хто і кому замовляв ремонт водогонів в селищі Азов

З вересня 2016 по березень 2019 року було витрачено 449 тис. грн на проектування та ремонт мереж водопостачання в селищі Азов Розівського району Запорізької області. Відповідні дані містить портал використання публічних коштів “E-data”.