Ремонти в школі замовили підприємству з директоркою екс-“регіоналкою”, яка знаходиться під слідством

КЗ “Розівський заклад загальної середньої освіти №2 I-III ступенів 30 та 31 березня уклав угоди з ПП “ТСД-Білдінг” загальною вартістю 524 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Нова фірма, отримала перші підряди без конкурсу, від Розівського комунгоспу

ТОВ “Гідроліга” протягом грудня 2019 року отримало від КП “Розівський комунгосп” 501 тис. грн. Відповідна інформація міститься на єдиному веб-порталі використання публічних коштів “E-data”.

Школа замовила встановлення стельових обігрівачів на 156 тис. грн.

Новозлатопільський навчально-виховний заклад Розівської селищної ради 14 лютого уклав угоду з ФОП Андрієнко Ігор Андрійович на послуги монтажу інфрачервоних довгохвильових обігрівачів вартістю 156 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Рішення Новозлатопільської сільської ради визнано незаконним

Запорізький окружний адміністративний суд ухвалою від 9 грудня 2019 року визнав незаконним та нечинним рішення Новозлатопільської сільської ради, у встановленні податку на нерухомість на рівні попередніх років.

Розівцям підвищують тарифи на воду

Тариф на централізоване водопостачання для споживачів смт.Розівка з 27 листопада 2019 року складатиме 13,43 (без ПДВ) грн. за 1 куб.метр, що вище чинного тарифу майже на 11%.

В Розівці будівля «Ощадбанку» пішла з молотка

Фiлiя – Запорiзьке обласне управлiння публічного акцiонерного товариства “Державний ощадний банк України” 18 листопада продало на аукціоні будівлю банку в смт.Розівка за 250 тис. грн. Про це повідомляється в системі електронних продажів держмайна “Прозоро.Продажі”.

За півтора року, місцевому ФОП замовлено усунення дрібних пошкоджень доріг майже на 2 млн. грн.

Протягом травня 2018 – листопада 2019 року ФОП Бик Віктор Миколайович отримав замовлень на поточний ремонту доріг в Розівському районі на суму 1,922 млн. грн. Відповідна інформація міститься на єдиному веб-порталі використання публічних коштів “E-data”.

Ремонт якого могло не бути та маніпуляції в місцевій газеті

Комунальне підприємство “Розівський комунгосп” протягом вересня замовило ТОВ “Амструд” послуги з ремонту доріг на суму 4,2 млн.грн. Відповідні звіти про

“Закатані гроші в асфальт” так і лишились паперовою справою

Справа проти службових осіб КП «Розівський комунгосп» та ПП «Інвестстрой 2005» стосовно перерахунку коштів за фейковими актами вже рік без жодного руху про це свідчить реєстр судових рішень.

Сільрада замовила ремонт доріг на 400 тисяч

Новозлатопільська сільська рада в червні уклала дві угоди з ТОВ “Пологівський шляхбуд” на виконання поточного ремонту доріг, вартістю 198 тис. грн. кожна. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.