Замість дітей бійців і загиблих в АТО у Хорватії оздоровлюються нащадки заможних батьків – Гнап

Більшу частину групи дітей з Краматорська, яких влада відправила на оздоровлення до Хорватії, склали діти впливових і заможних батьків. За інформацією журналіста, наприклад, серед тих, кого вдалося впізнати в групі, – діти та онуки трьох заступників мера Краматорська.

Компанії “спільників” мера Одеси повернули майже 100 мільйонів

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) за рішенням суду повернуло 92,3 мільйона гривень із відсотками ТОВ «Девелопмент Еліт», яке фігурує в справі про заволодіння коштами Одеської міської ради на суму в 185 мільйонів гривень.

Прокуратура порушила справу через підроблені документи в тендері на реконструкцію Шулявського мосту

Розслідування розпочато за скаргою Центру протидії корупції щодо підробки документів одним із учасників торгів.

Фірмі Труханова дали понад 300 бюджетних мільйонів для неіснуючого заводу

ТОВ “Ростдорстрой”, яке пов’язують із мером Одеси Геннадієм Трухановим, виграло 306 млн гривень на ремонт доріг у Вінницькій області, подавши на тендер документи на асфальтобетонний завод, існування якого нічим не підтверджується.

Комітет ВР хоче заборонити журналістам доступ до кулуарів Ради

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пропонує створити у парламенті прес-центр для журналістів, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Поліція підозрює селищну раду в навмисному завищенні вартості ремонтів

Михайлівське відділення поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області розслідує ремонт пішохідних доріжок. смт. Михайлівка за завищеними цінами.

Рада хоче обмежити свободу в інтернеті

До порядку денного Верховної Ради включили законопроект №6688, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти. Про це йдеться

Дружина Авакова долучилась до бізнесу на сонячній електроенергії з найвищими в Європі тарифами

Президент Петро Порошенко у своїй статті в американській газеті The Washington Post розповів про успіхи України під його керуванням в боротьбі з корупцією.