Цікаві факти про Святого Миколая. Чого ви ще не знали?

Кажуть, Святий Микола все бачить, все чує і все про нас з вами знає. А от чи так само добре ми знаємо ким був і як жив захисник всіх дітей та дорослих?

“У вашої дружини – дуже високі покровителі”. Мухарський роздягнувся під столичним судом

Відомий український шоумен Антін Мухарський повністю роздягнувся перед будівлею Оболонського суду. Таким чином він висловив протест проти дій виконавчого суду, пов’язаних з опікою над дітьми артиста від колишньої дружини – ведучої Сніжани Єгорової.

Основні проблеми України: корупція та недовіра між громадськістю та владою

11 грудня один з найбільш авторитетних аналітичних центрів Великої Британії та світу – Королівський інститут міжнародних відносин (Chatham House) – презентував у Києві звіт «Боротьба за Україну» («The Struggle for Ukraine»).

Суд виправдав екс-ректора Податкової академії Мельника

Бородянський районний суд Київщини визнав екс-ректора “Національної академії державної податкової служби України” Петра Мельника невинним в незаконному продажі майна вузу.

В Україні почав діяти Закон про обов’язкову відеофіксацію під час проведення обшуків

Норма про обов’язкову відеофіксації правоохоронцями обшуків вступила в силу.

“Все для дітей”

На запорізькому телеканалі ТВ5 вийшов сюжет про новий дитячий майданчик, побудованої за бюджетні гроші. Сюжет називається «Все для дітей».

Міністр оборони не хоче усунути свого заступника, підозрюваного в розтраті 149 млн. гривень

Міністр оборони Степан Полторак відмовився відсторонити на час розслідування свого заступника Ігоря Павловського, якого правоохоронці підозрюють у причетності до розтрати понад 149 млн гривень під час закупівлі палива для оборонного відомства.

З0 листопада 1971р. народився український патріот Володимир Рибак

Депутат Горлівської міської ради Володимир Іванович Рибак був закатований сепаратистами за те, що волів бачити своє рідне місто під прапором України.