У Мін’юсті поскаржились НАЗК на члена АМКУ, що розслідує монополію відомства

Заступник міністра юстиції Світлана Глущенко направила до Національного агентства з питань запобігання корупції заяву про порушення антикорупційного законодавства державною уповноваженою Антимонопольного комітету України Агією Загребельською.

Про це повідомляють Наші гроші

Також Глущенко направила АМКУ вимогу усунути Загребельську від справи, яку вона веде стосовно монополії підконтрольного Міністерству юстиції України держпідприємства “СЕТАМ” на ринку реалізації арештованого майна.

Мін’юст підозрює у діях Загребельської “ознаки вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів” під час її роботи в АМКУ та Державній виконавчій службі, де вона раніше працювала. У чому полягає чи полягав приватний інтерес Загребельської, замміністра юстиції не уточнила.

У відповідь Загребельська надала пояснення голові АМКУ щодо “необґрунтованості та безпідставності” закидів Мін’юсту. Також вона вказала, що раніше Мін’юст не мав до неї претензій, хоч розслідування щодо “СЕТАМ” триває ще з 2016 року. Тому, на її думку, це свідчить про спробу вплинути на результати розгляду справи.

Зазначається, що наслідком розслідування Загребельської мали б стати заходи щодо припинення монополії підприємства Мін’юсту на ринку торгівлі арештованим майном розміром понад 1 млрд гривень на рік.

Comments

69 Переглядів