«Укргазбанк» видасть кредит на 1 млрд грн російським бізнесменам, близьким до Кремля

Державний «Укргазбанк» схвалив кредит у розмірі 910 млн. грн. (близько $ 33 млн) ПрАТ «Прем’єр Палац», яке входить до групи VS Energy, якою володіють російські бізнесмени Олександр Бабаков, Євген Гінер і Михайло Воєводін.

Інформація про позику з’явилася в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляє «Ліга».

Так, 22 грудня 2017 року акціонери ПрАТ «Прем’єр Палац» схвалили висновок генерального кредитної угоди з «Укргазбанком» на 910 млн. грн. В заставу по позиці ПрАТ залишає будівлю готелю «Прем’єр Палац» в Києві, ринкова вартість якого становить 979,5 млн. грн. Інші умови кредитної угоди в повідомленні не розкриваються.

Як відомо, 62,2% ПрАТ «Прем’єр Палац» належать кіпрській «Pumori Enterprises Investments Ltd», а 29,1% – «Східно-Європейської готельної компанії», яка зареєстрована в Києві.

Номінальними власниками бізнесу є громадяни Латвії Дідзіс Берзініс і Віліс Дамбініс, громадянка Словаччини Наталія Селіванова і громадянин Німеччини Геннадій Соколов.

Відзначимо, що Олександр Бабаков – колишній віце-спікер Держдуми РФ. У 2014 році він голосував за анексію Криму. Він знаходиться в санаційних списках ЄС і США, однак Україна не вводила санкції проти нього.

Comments

232 Переглядів