Улюблена пісня Гетьмана Івана Мазепи отримала нове життя

До Дня Незалежності з’явилася екранізація улюбленої композиції Івана Мазепи. Прем’єра відео на спільну композицію DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana та бітбоксера Dorian Shuffle відбулася 21 серпня 2017 року на MusicVideoUA (MVUA).

Співак DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana і бітбоксер Dorian Shuffle записали сучасну версію улюбленої пісні українського гетьмана Івана Мазепи “Ой горе тій чайці”, авторство якої приписують багато самому гетьману. За словами Дмитра Іващенка (справжнє ім’я DIMA LIBRA), ця пісня у його репертуарі вже понад дванадцять років. Він охоче співає її і в маленьких залах, і на великих урочистих заходах. “Я дуже люблю цю пісню і періодично повертаюся до неї, але із новим баченням. Намагаюся не відходити від її драматичного настрою. Так я виконував її і під акомпанемент роялю, і a capella, і у складі вокального секстету. І тепер відчув потребу заспівати її із бандурою – інструментом, який я просто обожнюю. До того ж, саме тембр бандури мені нагадав тембр матері – образу, який собою уособлює чайка. І тріо Kvitana з їхнім співом доповнили цей жіночий образ”, – зазначив співак.

Одна з учасниць тріо Kvitana Ольга Розколотько, коментуючи спільну роботу, зазначила, що незважаючи на трагічні сторінки нашої історії, життя триває. “Темна ніч – перед світанком, так і чайка – це символ відродження, успіху і перемоги… Скільки струн в бандурі – стільки можливостей розвитку в нашій країні. Ніколи не втрачайте надію і вірте у світле майбутнє”, – закликала Ольга.

Comments

залишити коментар

291 Переглядів