Вишнюватська сільрада замовила ремонт дороги колишньому начальнику автодору

Вишнюватська сільська рада Розівського району, 28 травня уклала угоду з ФОП Бик Віктор Миколайович стосовно ремонту дороги за 199,99 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, підприємець має виконати поточний ремонт дороги по вул. Комарова в селищі Вишнювате. Остоточний розрахунок за виконані роботи здійснюється після підписання акту виконаних робіт  та здавання об’єкта в експлуатацію. В свою чергу термін виконання робіт в угоді не визначений, коли як термін дії угоди закінчується 31 грудня 2019 р.

Угоду укладено без проведення конкурсних процедур, так як вартість на 1 гривню  менше за порогову суму в 200 тис. грн., після якої проведення тендеру є обов’язковим.

Проте варто зазначити,  що згідно угоди, вартість послуг є динамічною  і може бути змінена, тож остаточна вартість угоди також може бути змінена.

Згідно інформації аналітичної системи “YouControl”, підприємець Віктор Бик зареєструвався у березні 2018 року.  Раніше він очолював Розівську дільницю Філії “Куйбишевський райавтодор” ДП “Запорізький облавтодор”.

Загалом у системі “Прозоро” є інформація про отримання підприємцем підрядів на суму 1,1 млн. грн., всі без проведення конкурсних процедур та від установ, розташованих в Розівському районі.

Comments

584 Переглядів