З УПЦ МП вигнали священика через молитви за українських військових

Священик неодноразово молився за перемогу ЗСУ і відмовлявся згадувати в богослужіннях російського патріарха Кирила. Тепер його місце займе інший священик з Московського патріархату.

У Запоріжжі священика Московського патріархату Ігоря Савву позбавили парафії. За словами вірян, він молився за перемогу української армії і відмовлявся згадувати в богослужіннях російського патріарха Кирила. Про це повідомляє ТСН.

“Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, за яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто”, – заявив священик.

Зазначається, що про покарання священника неодноразово попереджали, а 11 березня повідомили – служити у храмі він більше не буде. Так, представники єпархії прийшли до церкви у супроводі молодиків, які залишили храм лише після виклику поліції.

Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який приїхав на місце, спілкуватися з вірянами та журналістами відмовився.

Як повідомляється, у храмі тепер правитиме інший священик, якого надішле Московський патріархат. У свою чергу частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

 

Comments

139 Переглядів