Загроза масштабного вторгнення російських військ в Україну: названа небезпечна дата

Літо – осінь 2018 року є гранично небезпечними для України в контексті можливої ​​повномасштабної агресії Росії проти України.

Про це у своїй колонці на сайті видання Крим.Реалії написав кримський політоглядач Сергій Стельмах (ім’я та прізвище автора змінені в цілях безпеки).

За словами експерта, точним індикатором, що наближається вторгнення стане масоване перекидання в Крим ударних частин і з’єднань російської армії.

А приводом для введення військ може стати практично все що завгодно.

“Чергові «українські диверсанти», інсценізація теракту в будь-якому місті півострова і навіть водна проблема. Крим повільно вмирає від зневоднення, на що в Москві вже не раз звертали увагу. Або ж надумані загрози «народу Донбасу» з боку українських силовиків”, – написав експерт.

Навіть якщо Росія не почне масштабний наступ, військова загроза все одно буде зберігатися.

“У будь-якому випадку літо-осінь 2018 року можуть бути дуже «гарячими» для України. Стратегічні цілі Кремля залишаються незмінними. Спочатку росіяни планують отримати політичний контроль над Києвом, а потім поступово ліквідувати українську державність. Навесні 2014 року в Кремлі вважали, що можуть зруйнувати Україна з наскоку, «відкусивши» Крим і наповнивши схід країни терористами і диверсантами”, – зазначив Стельмах.

Comments

залишити коментар

174 Переглядів