Замість дітей бійців і загиблих в АТО у Хорватії оздоровлюються нащадки заможних батьків – Гнап

Більшу частину групи дітей з Краматорська, яких влада відправила на оздоровлення до Хорватії, склали діти впливових і заможних батьків. За інформацією журналіста, наприклад, серед тих, кого вдалося впізнати в групі, – діти та онуки трьох заступників мера Краматорська.

Про це у себе на сторінці в Facebook написав журналіст Дмитро Гнап.

“Хорватський уряд запропонував за свої кошти оздоровити у себе дітей бійців і загиблих в АТО. Українська влада погодилася. І взялася збирати групу дітей для цієї поїздки. Коли групу зібрали, її очолила і повезла депутатка БПП з Краматорська Лілія Кісліцина. Тільки, потім з’ясувалося… що дітей з родин учасників АТО в цій групі виявилося зовсім мало… а більшу частину групи склали діти впливових і заможних батьків”, – написав він.

За його словами, в групі вдалося впізнати дітей та онуків трьох заступників міського голови Краматорська, дитину депутата міської ради, дитину керівниці підприємства, яке належить вказаній вище депутатці Кісліциній, дитину директорки відомого краматорського магазину-бутіку.

Ви, можливо, чули вже про цей скандал. На жаль, все так і є.Подивіться на перше фото.На ньому – прекрасна подія. Це…

Опубликовано Дмитро Гнапом Понедельник, 30 июля 2018 г.

“Під градом питань, чиновники і, зокрема, сама депутатка Кислицина, пояснили, що, мовляв, участь батьків в АТО була не головним критерієм для поїздки. Туди також відбирали дітей через успіхи в навчанні та позашкільній діяльності. А також, дітей у яких були біометричні паспорти. Ну, а оскільки в багатьох дітей учасників АТО з біометричними паспортами проблема, то вони, як ви розумієте, пролетіли”, – додав Гнап.

При цьому він зазначив, що народні депутатки від “Блоку Петра Порошенка” Марія Іонова та Ірина Геращенко непогано попарилися на цій історії і ось так спробували захистити свою колегу:

 

 

Comments

225 Переглядів