Гнап розповів, як Порошенко ухиляється від повернення $6 млн кредиту (відео)

Президент України Петро Порошенко у 2007 році разом зі своїми партнерами по бізнесу Олегом Гладковським та Ігорем Кононенком взяв кредит в 6 мільйонів доларів у банку “Київська Русь” і не збирається його повертати.

“Право на правду”: Як депутати і чиновники на дітях піарилися (відео)

Раніше хорватський уряд запропонував за свої кошти оздоровити у себе дітей бійців і загиблих в АТО. Українська влада погодилася. І взялася збирати групу дітей для цієї поїздки.

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль не задекларував 5 елітних авто і коштовні подорожі, — розслідування (відео)

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не вказав у декларації Range Rover і 4 Mercedes, а також не відобразив чималі витрати

Фірмі Труханова дали понад 300 бюджетних мільйонів для неіснуючого заводу (відео)

ТОВ “Ростдорстрой”, яке пов’язують із мером Одеси Геннадієм Трухановим, виграло 306 млн гривень на ремонт доріг у Вінницькій області, подавши на тендер документи на асфальтобетонний завод, існування якого нічим не підтверджується.

Кличко і Микитась розіграли під себе тендер на ремонт Шулявського мосту (відео)

Право ремонтувати столичний Шулявський міст у непрозорому за конкуренцією тендері здобула фірма, пов’язана із народним депутатом Максимом Микитасем – добрим знайомим мера Києва Віталія Кличка.

“Народний фронт” покриває незаконний тютюновий бізнес – “Схеми” (відео)

Журналісти встановили, що підприємство, до якого мають стосунок народні обранці від НФ, продає продукцію з підробними акцизними марками.