Уряд заплатить мільйон за відеоролики, в яких виправдовується повільність реформ

ДП “Центр захисту інформаційного простору України” Міністерства інформаційної політики 26 вересня уклало угоду з ТОВ “Гудмедіа” про виробництво відеоінформаційної продукції на суму 945 тис. гривень.

“Половину своїх доходів ти віддаєш державі”: експерти навчають українців фінансової грамотності

У цьому році мешканці Запорізької області сплатять 43,6 млрд. грн. податків, а це приблизно 7,4 грн. за годину з кожного працюючого мешканця області. “Безкоштовна” освіта обійдеться пересічному запорожця в 6,9 тис. грн. в рік, а за чиновницький апарат країни він заплатить 2,6 тис. грн.

Чому Україні потрібен закон для захисту викривачів?

Викривач — людина, що зіштовхнувшись з фактами корупції чи порушенням прав людини, не змовчала. Донесла цю інформацію до суспільства. Спробувала зупинити злочин.

Як перевірити е-декларацію службовця і депутата

Антикорупційний закон зобов’язує усіх чиновників, депутатів, суддів, прокурорів – всіх «державних людей» – заповнити та оприлюднити декларацію про доходи.

Поліція підозрює селищну раду в навмисному завищенні вартості ремонтів

Михайлівське відділення поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області розслідує ремонт пішохідних доріжок. смт. Михайлівка за завищеними цінами.

За рік депутатські родини виграли 12,5 тисяч тендерів на 4 мільярди — дослідження

На державних закупівлях в 2017 році компанії, афілійовані з народними депутатами, отримали тендерів на 4,1 мільярда гривень.

Захисники України всіх часів: від скіфів і козаків до кіборгів

Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті.

Читання – ось найкраще навчання!

Я завжди з особливою повагою ставилася до книг. Вони для мене були вірними друзями і мудрими помічниками.

НАБУ завершило розслідування у «бурштиновій справі»

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили досудове розслідування у так званій «бурштиновій справі», фігурантами якої є народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков.