Правомірність вимоги переміщення лічильника води за межі домоволодіння за власний рахунок?

До громадської організації “ВО “Нові люди” звернулись мешканці приватних будинків садибного типу селища Розівка із питанням, чи правомірною є вимога надавача послуг з водопостачання, стосовно винесення відповідного вузла обліку із будинку на межу ділянки, при міжповірочній перевірці чи заміні лічильника?

На земельні паї потрібно оформити право власності до 1 січня 2025 року – Мін’юст

Згідно з чинним законодавством України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок або їх спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї.

“Половину своїх доходів ти віддаєш державі”: експерти навчають українців фінансової грамотності

У цьому році мешканці Запорізької області сплатять 43,6 млрд. грн. податків, а це приблизно 7,4 грн. за годину з кожного працюючого мешканця області. “Безкоштовна” освіта обійдеться пересічному запорожця в 6,9 тис. грн. в рік, а за чиновницький апарат країни він заплатить 2,6 тис. грн.

Чому Україні потрібен закон для захисту викривачів?

Викривач — людина, що зіштовхнувшись з фактами корупції чи порушенням прав людини, не змовчала. Донесла цю інформацію до суспільства. Спробувала зупинити злочин.

Як перевірити е-декларацію службовця і депутата

Антикорупційний закон зобов’язує усіх чиновників, депутатів, суддів, прокурорів – всіх «державних людей» – заповнити та оприлюднити декларацію про доходи.

Поліція підозрює селищну раду в навмисному завищенні вартості ремонтів

Михайлівське відділення поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області розслідує ремонт пішохідних доріжок. смт. Михайлівка за завищеними цінами.

Захисники України всіх часів: від скіфів і козаків до кіборгів

Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті.

Читання – ось найкраще навчання!

Я завжди з особливою повагою ставилася до книг. Вони для мене були вірними друзями і мудрими помічниками.