Бюджетні кошти зливають у каналізації дитячого садка

Згідно даних системи державних закупівель Prozorro 29 січня 2018 року було укладено договір між двома закладами підзвітними Розівській селишній раді стосовно вивозу рідких побутових відходів. 

Так комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1 “Сонечко” замовив у комунального підприємства “Розівський комунгосп”, вивіз на протязі року рідких побутових відходів об’ємом 720 м³,  загальною вартістю 63 тис гривень.

Тобто, для того щоб вивезти зазначені в закупівлі 720 м³ рідких відходів, КП “Розівський комунгосп”, маючи на балансі вакуумну машину для збору та транспортування рідких побутових відходів з об’ємом цистерни 4,5 м³ , повинно відкачувати і вивозити відходи тричі на тиждень впродовж всього року.

Для більш наглядного порівняння візьмемо інший навчальний заклад в Запорізькій області. Наприклад Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 за даними системи Prozorro в січні 2017 року замовивши подібну послугу на вивіз рідких побутових відходів, об’ємом 650 м³, вартістю 50 тис гривень. Варто зазначити що ця школа є другою за кількістю учнів у місті Мелітополь – 1245 чоловік, а кількість персоналу складає 108 чоловік.

Тож постає питання яким чином проходять антикорупційні реформи у Розівському районі Запорізької області, та чи не розтрачують бюджетні кошти, завдяки укладеанню договорів з завищенням об’ємів виконаних робіт.

Comments

залишити коментар

1 219 Переглядів