14 жовтня – День захисника України

Починаючи з 14 жовтня 2014 року, наша держава відзначає свято — День захисника України.

Дата Дня захисника України обрана невипадково. 14-го жовтня запорізькі козаки святкували велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме в цей день на Січі обирали нових старшин.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, гідне і щасливе майбутнє нашої держави.

День захисника України, було встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Висловлюємо подяку всім, хто сьогодні зі зброєю в руках забезпечує надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.  Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.

Зичемо вам і вашим близьким міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

 

Comments

залишити коментар

604 Переглядів